Co jeszcze możemy dla Was zrobić

Co jeszcze możemy dla Was zrobić?

• Wyjazdy integracyjne dla firm
• Wyprawy w różne zakątki świata dla klientów indywidualnych
• Intro nurkowe na przyjęciach w prywatnych domach z basenami
• Doradztwo przy zakupie sprzętu nurkowego
• Warsztaty nurkowania
• Prelekcje w szkołach, firmach i na prywatnych spotkaniach, podczas których opowiadamy o:
   – nurkowaniach
   – podróżach
   – ruchu i zdrowiu
   – odżywianiu
• Zajęcia z pływania
• Masaże relaksacyjno – terapeutycze
Autorskie treningi funkcjonalne lub rehabilitacyjne poprawiające stan zdrowia

A dodatkowo…

Podczas naszych wypraw chcemy zapoczątkować lub ułatwić klientom proces dokonywania zmian, które prowadzą do nowego, łatwiejszego, zdrowego i radosnego życia.

Relaks stanowi istotną fazę procesu uzdrowienia, zarówno na poziomie umysłowym, fizycznym jak i emocjonalym. I tak naprawdę stan relaksu jest naturalnym stanem człowieka. Ale zapomnieliśmy już o tym ciągle gdzieś pędząc…

Gold Coast, Australia, running

Kiedy działamy pod zbyt dużą presją nasz umysł zamyka się i nie pozwala pracować naszej woli. Nam samym. Tak po prostu jest. Być „pod wpływem stresu”, to być pod wpływem obciążenia, które uniemożliwia nam efektywne działanie. Na tym etapie tracimy poczucie tego, co się właściwie dzieje i działamy w chaosie. Nie wiemy co dzieje się w ciele oraz na poziomie zmysłów, emocji i uczuć. Układ hormonalny, trawienny, odpornościowy, mięśniowo-powięziowy i inne systemy ciała poddane długotrwałemu stresowi przestają działać tak, jak powinny, co wywołuje problemy natury fizycznej, emocjonalnej i psychologicznej. Bardzo często podstawowa przyczyna stresu znajduje się w osobowości powierzchownej i chęci dostosowania się do oczekiwań otoczenia. To ciągłe wchłanianie wpływów zewnętrznych ukrywa przed nami samymi prawdę, która jest nam wrodzona. Ukrywa najbardziej naturalny stan, którego człowiek potrafi doświadczyć – stan relaksu, radości, szczęścia.

Jak go osiągnąć? Poprzez nowe spojrzenie na siebie, swoje życie i otaczający świat.

I to właśnie pokazujemy podczas naszych wypraw włączając w całość programu nasze autorskie metody:

 – spacer z nauką technik oddechowych
 – wykorzystanie elementarnych nauk yogi – asany
 – techniki radzenia sobie z emocjami:
Uczuciami i emocjami można „zarządzać”. Pierwszym krokiem jest zrozumienie co dana emocja nam mówi. Zatrzymaj się – zadaj sobie pytania –odpowiedz i wyciągnij wnioski – podejmij akcję. Może coś nie ma aż tak dużego znaczenia, jakie mu początkowo przypisałeś. Taka technika jest również bardzo skuteczna w przypadku nagłego stresu i złości, które wyprowadzają nas z równowagi. Zatrzymaj się, po prostu oddychaj, kiedy zauważysz pierwszą fizjologiczną oznakę (szybsze bicie serca, które zazwyczaj pojawia się zanim jeszcze jesteśmy świadomi nadchodzących emocji). Następnie przekieruj uwagę na oddech i wykonuj świadome wdechy i wydechy (nauczymy Ciebie jak to zrobić efektywnie). Kontroluj oddech aż ciało się uspokoi i emocje opadną. Świadome uspokojenie emocji jest pierwszym krokiem do poradzenia sobie z odczuciami na poziomie fizjologicznym
 – masaż relaksacyjno – terapeutyczny
 – porady dietetyczne

Np.: Dieta bogata w składniki odżywcze i nie zawierająca polepszaczy i konserwantów jest bardzo ważna naszego dobrego samopoczucia. Nie tylko fizycznego. Także umysłowego i emocjonalnego. Chcąc uspokoić umysł (pamiętaj- to nie działa w ciągu jednego dnia, to długodystansowy wybór) włącz do diety sezonowe warzywa w kraju, w którym mieszkasz, moczone pestki słonecznika, migdały, sezam, moczony brązowy ryż, olej z oliwy z oliwek i zapomnij o wszystkim, co zawiera pszenicę i cukier (CZYTAJ ETYKIETY np. na keczupie i innych produktach w supermarkecie…). Dobrymi leczniczymi napojami są zioła (odpowiednio dobrane i zaparzone z użyciem czystej wody), które mogą mieć alkalizujące działanie i tym samym uzdrawiający wpływ na nasz organizm, co z kolei polepsza stan fizyczny ciała i przez to też wydajność umysłową i poprawia emocjonalną równowagę.

Daj nam znać, co możemy zrobić dla Ciebie!

 

wyślij e-mail: elabenducka@gmail.com

zadzwoń:  601 771 881  lub   666 612 006

lub wypełnij formularz, a odpowiemy w ciągu 24 godzin.

Imię i nazwisko

Telefon

Email

Wiadomość