Life Changing Expeditions

Life Changing Expeditions –
Wyprawy po nową jakość życia to nowy wymiar wypraw po świecie!

Meksyk Tulum

Gotowy na odlotowe zmiany?!

To jedziemy!

Jak na rollercoasterze… Najpierw pod górkę, aby powoli poznać coś nowego, popatrzeć, posłuchać, poczuć w zwolnionym czasie to, co Tobie pokazujemy. Tu i teraz. Następnie, jak już jesteś gotów na dalszą część jazdy, rollercoaster zacznie pędzić z Tobą tak, jak dokonujące się zmiany w twoim myśleniu, w podejściu do twojego czasu, do wakacji, odpoczynku, do życia…

Podróże po  świecie z nami to radość i śmiech- najbardziej efektywny sposób na oderwanie się od codziennego życia i odpoczynku!

czyli wszystko, co niezbędne, byście mogli ustabilizować emocje, zapomnieć o codziennym stresie, nabrać dystansu i wrócić z wyprawy ze świeżym spojrzeniem, zyskać nowe siły i solidną dawkę życiowej energii.

A dodatkowo…

Wysoką jakość podróży z nami i prowadzonych kursów nurkowych zawdzięczamy pełnemu zaangażowaniu w to, co robimy, bo robimy to z pasją. Bezustannie pracujemy nad ulepszeniem naszego systemu, naszej oferty i naszych usług, żebyście Wy byli zawsze usatysfakcjonowani.

Zapaleni podróżnicy, eksperci od różnych sportów, czy instruktorzy od kursów nurkowania pomogą Tobie odpowiednio przygotować się do podróży.

Na życzenie kupimy dla Ciebie ubezpieczenie turystyczne odpowiednie dla danego wyjazdu, przelot z i do wybranego lotniska oraz wszystkie transfery.

Nie wiesz jak ubrać się, co zabrać, jak przygotować się? Podpowiemy i z radością pomożemy Tobie.

Nigdy nie wyjeżdżałeś za granicę, nigdy nie leciałeś samolotem a tym bardziej tak daleko? Chętnie pomożemy Tobie przygotować się. Mów o tym odważnie.

Śmiało pytaj nas. Nie zastanawiaj się. Wielu było i nadal jest podobnych:-)

Podobał się Tobie nasz wspólny wyjazd, jesteś super zadowolony?
Napisz i mów o tym rodzinie, koleżankom i kolegom. Chętnie zorganizujemy pokaz zdjęć i filmów z wyjazdu dla Ciebie, Twojej rodziny i Twoich znajomych!
A jeśli zdarzy się tak, że nie wszystko podobało się Tobie, również napisz do nas.
Twoja opinia jest ważna i cenna!
Największa dla Nas nauka idzie od Was. Dzięki temu możemy stać się dla Was lepsi następnym razem.

Prawda jest dla nas wartością nadrzędną, więc w komunikacji z naszymi klientami stawiamy na szczerość i na szacunek. Nie ma miejsca dla obietnic bez pokrycia, a jakość obsługi jest warunkiem koniecznym.

Poznaj naszą ofertę wypraw

Zapisz się na kurs nurkowania


Pojedź z nami w miejsca, w których zapomnisz o wszystkim i zaczniesz mysleć na nowo!

Jedziemy do Australii nie po to, żeby oglądać kangury, choć i to pewnie zdarzy się. Jedziemy żyć przez kilkanaście dni, jak Australijczycy.
„Another glorious day in paradise” – kolejny boski dzień w raju jak oni sami mówią o każdym poranku nad oceanem 🙂

Podobno woda to nie wszystko… ale woda i góry „ramię w ramię”, sprawią, że poczujesz się, jakbyś odkrywał zupełnie nowy wszechświat…  Jazda Jet Ski po krystalicznie czystych jeziorach pod lodowcami Nowej Zelandii w środku europejskiego lata (które staje się z roku na rok coraz bardziej upalne, a pięknych oceanów błękitną falą szumiących dla ochłody w te skwarne dni ,tu nie ma…) przeniesie Ciebie prosto do krainy marzeń.

Totalny odlot!